| Awkesna a întrebat:

Buna,o prietena de a mea l-a intrebat pe fostu : "Si care mai e treaba cu ea (eu)? " Iar el i-a spus cu un ton de copil mic : "Nu am uitat-o, inca mai tin la ea, dar nu mai pot fi cu ea... " Diferenta intre mine si el e de 6 ani, dar daca mai tine la mine de ce ne-am despartit? Conteaza asa mult diferenta de varsta? sau nu a tinut, ce parere aveti? Tin foarte mult la el si vreau sa ma impac cu el, dar nu stiu ce sa fac, sunt confuza.

10 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Spune-i ceea ce simti dar incearca sa nu inteleaga ca esti vreo obsedata sau cine stie ce ciudata

| MihaelaMiikii a răspuns:

Vorbeste cu elhappy asa vei afla totul :* Bafta, si ai grija

| Awkesna explică (pentru MihaelaMiikii):

Si ce ar trebui sa ii spun? el nu stie ca eu stiu ce au discutat, ca apoi isi da seama ca eu am pus-o pe tipa

| MihaelaMiikii a răspuns (pentru Awkesna):

Pai, te duci pur si simplu si il salutiwinking asa incep toatee relatiile practiclaughing Cati ani are el?happy sa te pot sfatuii mai bine :*

| MihaelaMiikii a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Pai daca tu ai 15 el are 21 oh go on cam mare dar...inseamna ca i-a placut fizicul tauwinking asa presupun si el are alte asteptari.e major

| Awkesna explică (pentru MihaelaMiikii):

Si daca tine la mine de ce nu m-a asteptat?

| MihaelaMiikii a răspuns (pentru Awkesna):

Pai, e mai greu..nu sunt baiat sa stiu ce asteptari avea elwinking vorbeste cu el si te vei lamuri scumpawinking daca mai ai intrabari raspund ccu drag :*

| passispass a răspuns:

De ce s-a despartit de tine? deoarece si-a dat seama ca e o diferenta de ani maricica intre voi. Asa a gandit el presupun. Stiu persoane unde diferenta e si de 10 ani.

Nu conteaza diferenta de ani ci conteaza varsta ta.
Tu daca ai mai putin de 15 deja se creaza o incurcatura.

Poate ca el s-a pus pe combinatie cu tine deoarece i-a placut cum arati, apoi in timpul relatiei si-a dat seama de gandirea fiecaruia (nivelul de gandire) si probabil a zis "nu are rost" si a pus punct. Daca ai mai mult de 15 ani, ori nu i-a mai placut de tine, ori nu i-ai oferit ce a vrut.

| Awkesna explică (pentru passispass):

Am aproape 15 ani...