| WeakSide a întrebat:

Deci, trec printr-o perioadă grea. Eu vreau sa ma duc la o altă echipă doar că toate echipele fac antrenament seara sau după amiază, eu atunci am liceu și nu stau fix în oraș ca sa pot rămâne seara. Nu mai suport ghinionul ăsta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te cazezi la caminul liceului, ca sa poti merge seara la antrenamente.

| ywar a răspuns:

Probleme mari ai tu. si grave! Alooooo, adormituleeee, trezirea taicaaa, suntem in viataaaaaa nu in viseele tale de copil rasfatat

| WeakSide explică (pentru ywar):

Mersi pentru sfat.