| AlexaMaxii a întrebat:

Deci, un baiat ma place, dar el azi s-a despartit de iubita lui pentru ca ma place, dar nu stiu sigur daca sa ii spun da, tin sa precizez ca am mai fost acum un an cu el happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa zicem ca esti o exceptie, ca insemni foarte mult pentru el, dar e cam aiurea sa se desparta de tipa aia pentru tine, poate asa va face si cu tine mai tarziu.
Dar poate nu, depinde si cum s-a comportat cand ati fost impreuna. Daca te-a facut fericita, ai putea incerca, n-ai nimic de pierdut.

4 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Zic sa te gandesti mai bine..ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust. Nu zic sa nu-i mai dai o sansa, sa te gandesti mai bine, sa nu te grabesti, depinde care a fost motivul primei despartiri.

| AlexaMaxii explică (pentru christall):

Eu m.am despartit de el prima data

| AlexaMaxii explică (pentru christall):

Și m.am despartit random..nu pentru ca nu mai țineam la el :/

| Arii2 a răspuns:

Nu il refuza pune te pe tine pe locul 1.