| Iepurasgirl a întrebat:

Daca un bait te face curva inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| Gritsco_Vitalie_1997 a răspuns:

Înseamnă că este un berbedeu ne educat :dar te iubește ))

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti calca dignitatea si te ia drept proasta.

| mona a răspuns:

Eu cred ca unul care te face curva, nu te respecta si il doare undeva de tine

| LaRiiuU a răspuns:

Deci serios i-ai dat fundita doar pentru ca a spus raspunsul care vroiai sa-l auzi? De cand si pana cand un baiat care te place te face curva? Hai sa fim seriosi. Daca te placea sigur nu te jignea. Si daca te-a facut curva e pentru ca 1. - nu te vrea sau 2.-chiar esti (n-am zis-o cu intentie de jignire). Dar in nici un caz nu te place.
N-am nevoie sa-mi dai funda. Ti-am zis-o ca un sfatwinking.

| Iepurasgirl explică (pentru LaRiiuU):

Mersi mult pentru sfat

| Iepurasgirl explică (pentru LaRiiuU):

Sa sti si tu nu sunt curva

| LaRiiuU a răspuns (pentru Iepurasgirl):

In nici un moment nu te-am facut "curva". Scuze daca asta ai crezut. In orice caz ...asa te-a facut baiatul acela nu eu.

| wforweirdo a răspuns:

Da:l.

| Adelyn24 a răspuns:

Hah,nu esti destul de desteapta? te crede ca pe o amenintare nu ca o prietenie

| Raccoon1Minaminovic a răspuns:

Hmm...nu! Asta`i o insulta!

| dragonul93 a răspuns:

Si da si nu ori cum ie un fraier