| RoseXD a întrebat:

Hei. Cum dau ca atunci cand cineva ma suna cu numar ascuns sa se respinga apelul automat? Am Nokia C3, apropo.

4 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Umbli la setari apel si gasesti acolo restrictionare apeluri si setezi fara ID apelant..sau cv de genubig grin... FUNDA?

| RoseXD explică (pentru Fartie):

Nu apare restrictionare apeluri o.o"

| Fartie a răspuns (pentru RoseXD):

Uita-te in manualul lui de utilizare sau cauta pe net manualul lui de utilizare si o sa gesesti big grin credbig grin

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Salut!
Si eu tot C3 am, nu prea stiu de ce iti face asta, dar poti sa incerci oricum sa dezactivezi: Intri la setar-Apeluri-Deviere apel-Fara devieri apeluri.

Sper sa iti mearga.