| cristina1999alexandrutzza a întrebat:

Hey! TPU eu am o problema pe mine ma suna toata lumea cu nr privat as vrea sa nu ma mai sune vreau sa-mi pun ceva sa nu poata sa ma mai sune va rog ajutati-ma este ceva urgent apropo tel este Nokia c1

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Nu se poate Cristina. N-ai cum sa faci chestia asta, eventual ai putea sa faci altceva. Sa pui sa intre mesageria repede. Daca suna mai mult, sa-i taxeze. Asta o poti face. Eu am patit asa, sa sun pe cineva si dupa ai 3-lea sunet sa imi intre mesageria aceea.

| aly300 a răspuns:

Nu se poate dar poti sa le afli numerele si sa ii suni si tu :))uite aici mie imi merge http://www.criserb.com/blog/cum-afli-cine-te-suna-cu-numar-ascuns.html? #comment-59466