| andra4u a întrebat:

Deci va rog mult ajutati-ma! parintii nu vor sa imi ia haine pentru sc, am incercat orice pentru ca ne-am certat rau.deci ultima varianta:sa fac rost de bani dasr aveti vreo idee cum? sa vand ceva? dar nu prea mai am timp! offf... ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| clawdy100 a răspuns:

Tu bani nu prea poti sa faci asa repede. roa gai sa-ti imprumute cati bani ai nevoie si o sa ii dai inapoi. sau de la prieteni. cam asta ar fi singura optiune.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Draga andra,
Am impresia ca te-ai exprimat cam gresit! Care parinte nu ar vrea sa ii cumpere haine copilului sau? Crezi ca nu ti-ar lua daca ar avea posibilitati? Asta e. Ne conformam. E criza. Nu trebuie sa iesi in evidenta prin haine noi si scumpe, poti iesi in fata si prin inteligenta, simtul umorului, socializare, lucruri constructive s.a.s.a.Stai linistita! Sunt sigura ca nu esti singura din clasa care nu are haine noi. Bafta la scoala!

pa, pa.

| andra4u explică:

Nu e vorba de bani, sincer! e un fel de pedeapsa...