| ReiVaN a întrebat:

Deci va rog sa am ajutati. nu stiu ce sa fac nu merge samai intru in windows imi da out of range. m`am jucat putin lamonitor ( la setarile lui) si initial numai mergeau jocurile aceeasi eroare "out of range" si am incercat sa dau rez mai jos 800x600 si acum cand vreau sa intru imi da out of range dupa logo windows.mentionez ca am placa video nividaia geforce 7300
cum pot schimba rezolutia fara sa intru nin win acum scriu dp safe mode am schimbat si aici rez dar tot nu mere.

Răspuns Câştigător
| CristiPalidu a răspuns:

Problema ar fi de la monitor
vezi la setarile din monitor daca ai ceva cu rez schimba de acolo
as mi s-a intamplat si mie cand am avut un nou monitor
da rezolutia daca se poate pe la 1280X1024
succes big grin