| BoboDafuq a întrebat:

Deci va ziceam despre un baiat cu care vorbeam nonstop dar se distantase de o perioada iar de cateva zile nu imi mai raspundea la mesaje, la nimic [fara motiv, nu ne certasem]. Acum ceva timp am aflat ca este cu o fata de a 8a. [si eu si el suntem a 9a] si nu ma asteptam. nu pot sa zic ca sunt o mare frumusete, sunt doar ok iar cu acea fata nu prea se potriveste. Probabil s-au combinat pentru ca ea e numai cu counter strike si jocuri de genul. Apropo eu am refuzat sa ies cu el de cateva ori din anumite probleme si cand l-am chemat eu afara a spus ca iesim dupa teze.A si acum ceva timp spunea o fata ca au iesit impreuna [acest baiat si 'noua iubita' cand el parca zicea ca nu are timp] Cand dracu sa iesim dupa teze ca e cu acea fata. Cel mai tare ma doare ca eram asa apropiati si m-a lasat dintr-o data si fac pariu ca ma placea... tin enorm de mult la el si m-am saturat sa tot plang ca proasta. Ce pot face? va rog mult sa ma ajutati. Apropo eu nu prea vorbeam cu el la liceu. mai mult pe net..si i-am dat si mesaj dar nu a raspuns de ce face asa? au trecut aproape 5 sapt de cand nu am vorbit... chiar asa de greu e sa zica macar 'lasa-ma in pace'? Sa incerc sa ii mai dau un mesaj? Va rog sa ma ajutati ca nu mai rezist. Ma simt oribil. Imi e dor de el. Apropo in ultima zi in care am vorbit..practic nu stiu cum sa zic, vorbeam normal si deodata nu a mai raspuns si dupa nu a mai raspuns deloc, ca am incercat sa ii mai scriu. totusi ce sa fac? Chiar ii simt lipsa.sad

1 răspuns:
| FuckYoUmEn a răspuns:

Spune-i ce simti. Spune-i ca te doare fara el, ca ii duci dorul. Asta e tot ce poti sa faci. Fa-ti timp pentru el, invita-l acasa la tine si arata-i ca-l iubesti. Iti doresc din tot sufletul sa va impacati si sa nu mai suferi. Sper ca te-am ajutat Succes happy