| deeafunnygirl a întrebat:

Stiu cum sa fac un oracol dar nu am idei despre cum sa arate prima pagina unde sa scrie ORACOL... vreau sa fie cat mai speciala cu mesaje si alte chestii...ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| denysa9 a răspuns:

Poti desena niste fete zambitoare sau poti sa dai cu carioca galbena si apoi cu roz peste si o sa iasaaa superrrr asa am facut si eu.

| Lavinia_6538 a răspuns:

Poti lua abtibilduri care sa fie litere cu sclipici ceva, dar si altele hello kitty de ex. poti desena tu ceva, sau doar sa o lasi sa fie mai simpla