| Anonim_8428 a întrebat:

Curind e ziua prietenii mele... Vreau sa-i fac o surpriza placuta, deosebita(cadou ceva frumos). Astept parerile, mersi)))

3 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Daca unei fete ii plac jucariile de plus, cumpara-i un ursulet gigant, iar daca nu, cumpara-i ceva semnificativ, un bibelou de exemplu.
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu e a prietenei.

| Piticutsss a răspuns:

Poi : Aduna'i prietenii, fa'i o surpriza, o petrecere. Cumparai un ursulet de plus, florii [un trandafir rosu, simplu happy, e mai dragut], set pentru dus, ii poti scrie si o scrisorica si sa i'o strecori in cadou :*