| mulinobianco a întrebat:

Degraba trebuie sa ma intilnesc cu prietena mea cea mai buna, nu neam vazut niciodata dar comunicam pe tel, pe net, asi dori sai cumpar ceva, un cadou, ce ma sfatuiti? poate o jucarie de plus? poate altceva?

2 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

O poza cu voi doua inramata frumos si ciocolata ei preferata big grin

Cred ca i-ar placea.winking

| PrettyMe a răspuns:

Pai tu sti ce lucruri ii plac. o carte, un cd cu muzica, o bijuterie, un parfum... gandeste-te ce ii place si apoi decide-te...Succes