| Nu_6605 a întrebat:

Dependenta de Cola!
Nu stiu ce sa mai fac, sunt dependenta de cola, serios vorbind nu am mai baut apa de foarte mult timp, nu stiu, degeaba am vointa ca tot nu imi iese, nu stiu... ajutor...
Multumesc

1 răspuns:
| XMyzue_1273 a răspuns:

Nu tine bani la tinehappy stiu, e o chestie nasoala dar 1 saptamana 2 pana scapi asta e happy roaga-ti prietenii sa-ti cumpere ceva si le vei da tu banii inapoi.
Si bea apa. Bea multa apa. nu ai cum sa vomiti de la ea, deci obligatoriu intra. Mereu cand simti nevoia de cola bea apa minerala cu o lingurita de zahar si jumatate de lingurita de cafea, daca se poate rece. Stiu, nu are acelasi gust, dar seamana putin.
Succes