| enigmatica a întrebat:

In cat timp iese Coca-Cola din sange, daca ai baut frecvent si vrei sa te lasi?

6 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Parca ai vorbi de droguri, imediat ce urinezi, poti sa te lasi daca vrei imediat.

| enigmatica explică (pentru ionuutzuu):

Nu vorbesc de droguri, doar ca beau Cola ca sa am energie si am inteles ca nu este bine. De asta intrebam, pentru ca vreau sa nu mai beau.

| ionuutzuu a răspuns (pentru enigmatica):

Pai chiar nu este bine pentru ca distruge organele. Cred ca stii povestea cu rugina care e 104% adevarata...

| enigmatica explică (pentru ionuutzuu):

Nu stiu povestea.

| ionuutzuu a răspuns (pentru enigmatica):

Pacat...mai intereseaza-te!

| enigmatica explică (pentru ionuutzuu):

laughing