| Morphines a întrebat:

Descrieți care este cel mai frumos vis pe care l-ați avut, cel care v-a impresionat cel mai mult. Au visele un impact major asupra voastră?

Răspuns Câştigător
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Mai sa stii ca aici stau foarte mult sa ma gandesc fiindca acum 2 saptamani am visat nonstop ca alergam printr-un lan de grau si ca tot ma urmarea o fetita inalta, bruneta si cu niste ochi inspaimantatori de albastri. Chiar dupa cam o saptamana de la aceste vise m-am imprietenit cu o fetita, pe nume Sofia care era inalta cu un par negru-saten si cu niste ochi albastri foarte frumosi. Am ramas insa paf cand mi-a spus ca tatal ei cultiva grau si ca de cateva zile nu putea sa doarma fiindca visase fata cu par brunet si cu niste ochi caprui iar pe fata avea pistrui (asta fiind portretul meu fiindca eu am parul brunet si pistrui ). Deci vezi ce chestie cu visele astea e ceva ce nu poti explica plus ca eu si acea fetita ne-am imprietenit si ne intelegem de minune. M-a lasat paf...

| Morphines explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Hm, fie este o coincidență bizară, fie e ceva la mijloc, greu de înțeles, cumva supranatural laughing
Păi ce pot spune, să vă înțelegeți la fel de bine și în continuare, n-am mai auzit o conexiune ca aceasta în vis dintre două persoane necunoscute.

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Au un impact pe moment. După aceea le uit.

| CuriousGirl7 a răspuns:

Buna! happy
Eu cand vad baiatul de care imi place, de obicei il visez noapea (l-am visat de vreo 30 de ori :3). Cred ca acestea au fost cele mai frumoase vise.
Sau acelea cand pasesti intr-o prapastie laughing pe mine ma relaxeaza!
Am mai visat odata ca zburam pe un cal alb...Si nu cred ca au un impact major...de obicei nu ni le mai amintim dimineata. happy

| Morphines explică (pentru CuriousGirl7):

Poate că și băiatul acela te visează pe tine happy
Eu zic totuși să nu încerci în realitate să te relaxezi, „pășind într-o prăpastie" laughing
Ai dreptate, majoritatea viselor nu ni le mai amintim, dar cele care ne-au impresionat rămân întipărite undeva mult timp.

| CuriousGirl7 a răspuns (pentru Morphines):

Cele care m-au impresionat chiar ca le mai tin minte! happy
Iar cele cu prapastia, pe mine ma relaxeaza. laughing Cate despre cele cu baieti...nu cred! laughing