| Daria a întrebat:

Descrieti-va prietenul/prietena cea mai bunabatting eyelashesdescriere fizica si morala.happy

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Are parul cret si des, ochi albastri, 1, 60 m, piele alba:X par castaniu. Este o persoana, amuzanta, lipsita de rabdare, frumoasa, prietena adevarata.:X

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am o prietena cea mai buna :
dar iti descriu 4 prietene:

Maria
Fizic:
1, 69, blonda, ochi albastri, fata roz rolling on the floor
moral:
rea (e leu), ironica, sufletista

Alina
fizic:
satena, 1, 68, ochi caprui, fata alba, slaba
moral:
se enerveaza usor, buna, simtita

Ana
Fizic:
1, 65, ten masliniu, ochi verzi, satena
Moral:
suparacioasa, buna, draguta

Irena
Fizic:
1, 70, foarte slaba, blonda, ochi caprui
Moral:
timida, retrasa, cu 2 fete

cam atat happy

| Ana a răspuns:

Nu am o prietena foarte buna, ci foarte multi amici.Singura persoana care stie totul despre mine este iubitul meu, deci el este si prietenul meu cel mai bun si iubitul meu happy

| MalynaMagdalena a răspuns:

Fizic: niste ochi superbi:X gene foarte lungi, un corp dragut happy parul cret si facut asa inele. buze subtiri usor conturate happy
moral: de treaba, desteapta, incapatanata, rea uneori, si sufletul e de milioane:X Si acum in incheiere un mesaj pentru ea:X

''Dintre toate prietenele care le-am cunoscut, tu esti cea pe care nu vreau s-o uit! Si daca mor inaintea ta, voi ajunge in Rai si te voi astepta! o iubesclove struck rari asa prieteni:X

Răspuns utilizator avertizat
| thedistroyer a răspuns:

Pai...are cam 1 57 dargutza, amuzantah, par negru, superb big grinbig grin

| Fragile a răspuns:

Prietena mea...
Fizic:E frumoasa si desteapta
Are gene lungi
Are parul frumos
E slabuta
E frumoasa
Moral:E o prietena foarte buna care nu te lasa niciodata la greu o iubesc(prieteneste)si ea pe mine suntem foarte bune e o fata de incredere si de gasca amuzanta si draguta e cea mai buna prietena stie cum sa se comporte dar mai are si defecte. dar este normal, toata lumea are este o adevarata prietena si nu e suparacioasa e prietenoasa iubitoare de animale si are un suflet mare. E usa la care bati cand toate celelalte sunt inchise. E tot ce ai nevoie cand esti trist. E o fata minunata.Nu vreau sa ma laud, dar ma bucur ca am asa o prietena.
Fundita?

| Bombonik_Maryy_1995 a răspuns (pentru Fragile):

Sincer s-a fiu, eu tie iti dadeam funda.happy
bravo!