| anonima5682651 a întrebat:

Despre ce pot face o prezetare in power poin? Ceva idei? Dau funda***

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Hei :*. Despre un animal interesant, despre o poveste inspirata de aici: http://creatii-povesti-basme.blogspot.com/ sau despre o planta care te.a fascinat. Succes :*.

3 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Despre balul bobociloor love struck

| Yukidaruma a răspuns:

Pai, poti pune si poze, poti face o scurta poveste de dragoste cum se mai gasesc pe youtube, poti face despre aventuri, prietenie, distractie, si tot ce iti trece prin cap happy

| FunkPunk a răspuns:

Despre animale,despre plante,despre natura,anotimpuri, despre salvati natura, sau despre o planta anume sau despre un animal anume