| Antonela13Antonela a întrebat:

Despre ce poti vorbi cu un baiat pe care il simpatizezi foarte mult?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Despre vise, tot ce-mi trece prin cap la momentul acela.

| Dariusuu a răspuns:

Despre vise, pasiuni, temeri, dorințe etc.
Apropie-te de el cât poți și spune-i ce simți, va aprecia sinceritatea ta.

| OlariuRox a răspuns:

Spune-i ce simti, lasa-te purtata de val.

| dyennyx a răspuns:

Sincer depinde ce fel de baiat este. Cauta lucrurile in comun...Te poti "interesa" de acestea de la prietenii lui... sau sora/frate, iar atunci cand o sa gasesti lucruri in comun, acestea vor devenii un subiect foarte bun de discutie si conversatia v-a decurge de la sine happy o sa vezi happy succes!