| LalLyBoOmD a întrebat:

Despre ce sa vorbesc cu prietenul meu cand suntem singuri? Ca amandoi stam si ne plictisim, iar "in cel mai rau caz" ne sarutam lung si asa scapam de monotonie xD, dar totusi. Stiu ce pasiuni are, imi fac notite in gand, dar pur si simplu cand il vad, uit totul si devin o statuie. Putin ajutor?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iti dau o veste proasta: nu poti forta o relatie la infinit, atunci cand aceasta se bazeaza numai pe atractia fizica.

| Maxim96 a răspuns:

Incearca sa te tii sub control. Vorbiti si voi niste teme interesante.Dar daca te atrage numai fizic atunci e cam rau, relatia voastra nu va tine prea mult.

| GigiMenta a răspuns:

Sunt multe lucruri de exemplu va puteti juca, uita la filme ascultati muzica si dansati ar fi amuzant, inventati povesti etc happy

| Addush a răspuns:

Distrativa. Jucativa tot felul de chestii haioase. Glumini. Ar trebuii sa vina totul de la sine.