| anonim_4396 a întrebat:

Despre fete daca ii las numarul la o fata care mil cere ii zic sa nu dea beep dar da dc? nu-mi place ca e ceva care deranjeaza sau fosta ca imi dadea la 3 luni cate unul dc fac chestii stupide cu bipul ce vor sa demonstreze?

2 răspunsuri:
| HappyUserUnknown a răspuns:

Poate vrea s-o suni ca n-are suficient credit laughing. Glumeam. Poate te place si este timida, poate vrea sa te sune si se razgandeste in ultimul moment. De asemenea, poate se plictiseste happy. Desi faza cu timiditatea si sunatul mi se pare mai plauzibila.

| CreatzaBắ a răspuns:

Poathe ca ink ii mai place de tine, si poathe mai vrea ceva relatzi cu tinehee hee.