| MrBrangspears a întrebat:

Despre MINECRAFT, salutare as dori sa fac un server de minecraft, eu insa nu pot deoarece am trecut de la modem pe fibra optica, sunt interesat daca vrea cineva sa il facem impreuna, eu stiu sa il scriptez, si as dori sa il facem bukkit...cine doreste il astept cu un mesaj aici pe TPU, iar eu am sa i raspund cu id meu pentru a vorbi mai multe...rog seriozitate si va rog eu nu veniti la mine sa creem un server daca aveti 9 ani happy

Bafta...

3 răspunsuri:
| Skyman900 a răspuns:

Salut! Eu am un server si nu ma pricep la scriptat asa ca as cauta un scripter daca te pricepi si la pluginuri si sa ma ajuti la setarea grupurilor de admin sunt serios si vreau sa ma bucur de serverul meu daca vrei adauga-ma pe messenger:Mihaitza_nr123yahoo.com Astept sa ma contactezi.

| Skyman900 a răspuns:

Apropo serverul este hostat

| zoNNe00 a răspuns:

Facem Noi doi mane am 13 aniwinking Iti dau eu id meu de skype pentru ca de mess nu am big grin scuze deci pe SKYPE: nica.alexutu