| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Detector invisible pentru Yahoo messenger este fake sau real?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe oricare intri, mai intai trece-ti id-ul tau si pune-te pe invizibil. Daca-ti spune ca esti invizibil, e ok.Si verifica de 2-3 ori, sa nu greseasca.Eu intru pe google, tastez "yahoo checker" si il iau pe primul sau al doilea.Nu m-au mintit never!

5 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

E real.mereu functioneaza happy

| Damaris_8457 a răspuns:

Ii real
http://www.imvisible.ro/
incerca`l si tu :P

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Este realwinking si eu am incercat si chiar se vad aia care sta pe invizibile si imi afla si hi5`ul si facebook`ul si twitter`u etc

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este real, dar depinde de pe ce site il folosesti.
avatare.pufulete.ro este real(dai acolo la ''Verifica un ID''-a doua categorie).
♀ ♂