| anonim_4396 a întrebat:

Cine cunoaste un Messenger Detector BUN? Am incercat ydetector.ro, ydetector.com, ascuns.ro, ymland.com etc! Nici unul dintre acestea nu este real, am testat direct pe Id-ul meu fiind pus pe invisible, aceste detectoare ma aratau offline! Please help, ofer funda pentru raspunsurile intr-adevar folositoare!

3 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Ydetector.ro e chiar bun, eu numai pe asta il folosesc; chiar daca in unele zile zice ca sunt off si eu sunt pe inv, cum ai spus si tu, asta s-a intamplat de cateva ori, in rest mi-a mers foarte bine; poate e doar o problema de moment..nu stiu; incearca totusi si imvisible.info (eu chiar acum l-am "testat" si merge)
paa

| MirelaC a răspuns:

Atunci incearca imvisible.info; asta chiar merge.

| MirelaC a răspuns:

Cu placere:*