| Sadop a întrebat:

Din cate am inteles la liceele militare profilul, sa zic asa, e mate info.
Adica pe langa pregatirea fizica si tot ce tine de domeniul militar, orele se fac ca la un liceu cu profil mate info?

1 răspuns:
| sokey a răspuns:

Nu. Normal e la liceul militar ca nu degeaba e liceu trebuie sa fie dotat cu detoate. De exemplu am in oras un liceu tehnologic si acolo se face meserii de genul: bucatar, ospatar etc... nu trebuie sa fie liceu cu Alimentatie Publica sau Turism si Alimentatie. Sper ca te-am ajutat. One Love.