| urbanghost a întrebat:

Din cate incercari ati luat permisul de conducere? Si cu cate puncte?big grin

25 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Din prima si inca ala tip vechi : sala, poligin, traseu de zi si traseu de noapte... oricum bafta

| hândel a răspuns:

Eu imi depun saptamana viitoare dosarul. Bafta maryobenucci si felicitari celorlalti care au luat examenul.batting eyelashes

auran
| auran a răspuns:

A treia cu 23 pct

| Parintele a răspuns:

Din prima 27 puncte sala si 100 E la gabor la traseu.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ptr amator (B) prima incercare cu 26/26 iar la profesionist (C+E) 32/34 (parca 34 erau) tot prima incercare.

| sorin a răspuns:

Din a 2 a ca prima oara nu invatasem nimic ma m dus acolo asa in recunoastere)))

| Irina a răspuns:

Din prima cu 24 de puncte. la sala e usor dar la oras e mai mult dupa noroc, dispozitia politistului.

| DMV a răspuns:

Din prima cu 26 la B la 18 ani ai acum o luna la A tot din prima dar cu 23-pe masura ce imbatranesti te tampesti happy

| MarYoBenucci a răspuns:

Eu vineri imi depun dosaruhee hee asa ca sa vad urati`mi bafta :*

| cutache a răspuns:

Nu am incercat!

| stealthb a răspuns:

Din prima cu 25 de puncte big grin N-am decat un coleg care a picat la oras... si atunci ca a fost neatent. Daca inveti e usor. Bafta!

| SenZoru a răspuns:

Eu am luat anul` trecut cu 26 pct pentru categ. A si B din prima incercare, insa daca as da acum alt test nu cred ca as face 20 pct. happy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luam sala cu maximum dar traseul nu-l luam pentru ca refuzam sa dau... d,. examen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata imi e fricabig grin...

raspuns pentru Irina:nu cred ca e dupa dispozitia politailului, ci dupa ce cascaval ii dai si cum il daiwinking

la restul felicitari si celor care vor da multa multa bafta si lasati emotiile la o parte:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Din prima tentativa cu doar 22 de puncte!
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din prima cu 25 puncte. Am invatat destul de mult, desi eram si in sesiune la facultate...Am acordat atentia cuvenita si acestui examen si l-am luat.Nimic nu e foarte greu, daca iti doresti din tot sufletul sa reusesti.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din prima cu 25 de puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara am picat la traseu sala=22
A doua oara sala=24 traseu=admis... tipete de fericire big grin
tu? Daca ai picat stai linistita, nu e capat de tara, mai ales acum cu mecanica asta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din prima cu 23 de puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora-mea(18ani) a luat din prima cu 22 sau 23 de puncte la sala iar la oras a refuzat sa dea bani si tot a luat din primalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din prima cu 25 de puncte, din prima si la oras si nu la 18 ani ci la 45. daca inveti si esti interesat, nimic nu e imposibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfaturi ceva? am picat cu 20- 21 de puncte de 3 ori. si acum m-am blocat si mi-e frica sa mai merg sa dau sala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din prima cu 24 de punctetongue

| Roberto_Don_1984 a răspuns:

Am luat permisul din a 2 incercare, cu 22... acum urmeaza traseul