| mimi_8903 a întrebat:

Din cauza sutienului mi sau cam lasat sanii ce pot face?(fara operatii)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ti s-au lasat din cauza sutienului, ci din cauza ca nu faci efort fizic si nu ai muschi care sa-ti sustina sanii. Eu port sutien de la 12 ani (am sani mari) si au fost foarte fermi pana pe la 27 de ani (aratau exact ca la 16 ani).
Pentru a da fermitate sanilor tai trebuie sa iti exersezi muschii pectorali. Sunt recomandate inotul sau voleiul (dar macar de doua ori pe saptamana cate 90 de minute). Sa stii ca foarte bun pentru sani fermi este efortul facut in timpul curateniei in casa: frecat usi, geamuri, covoare, mochete, spalat rufe de mana, carat plase (nu exagerat de grele, normale).

2 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Pai daca ti-ai pus sutien de mika...nu cred ca mai e ceva de facut...winking

| yanny`s a răspuns:

Poti face exercitii pentru remodelarea sanilor, desi nu stiu daca vei ajunge la rezultatul dorittongue
incearca totusitongue