| PopAlinaMarta a întrebat:

Buna Tpu...cam de o luna am inceput sa port sutien, problema e ca de ceva timp au inceput sa ma doara putin sanii...mai ales cand stau pe burta (pana acum nu aveam aceasta problema) ...credeti ca e din cauza sutienului sau e alta problema?
DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai sta pe burta. Este normal sa te doara. Nu ai spus ce varsta ai. Daca esti in crestere sau nu.

| R0R0 a răspuns:

E normal ca atunci cand dormi pe burta sa te doara.
Uite de ce : http://www.doctorulzilei.ro/pozitii-de-somn-care-deformeaza-sanii/

| lovecats123 a răspuns:

De obicei cand te dor sanii, inseamna ca iti cresc.Desigur ca pot sa fie si alte lucruri ca spre exemplu sa fie un sindrom premestrual sau o marimeprea mica la sutien. Te sfatuiesti sa nu porti mereu sutien daca nu vrei sa ai probleme in viitor.