| Bernoullie a întrebat:

Imi poate da cinev niste linkuri cu teste din acelea care se dau la sfr clasei a 8a la engleza, daca vrei sa intri la o clasa cu bilingv?

1 răspuns:
| MasterKing a răspuns:

Salut, nu am din pacate nici un link cu acest gen de probleme, dar m-am confruntat cu ele fata in fata.
iti pot spune ca la acest examen tot ce conteaza este sa stii engleza de clasele 1-4. la oral .sincer...trece toata lumea... iar la scris sunt intrebarile destul de grele. dar daca le faci pe cele usoare examenul este ca si luat. Nu trebuie sa te impacientezi la acest examen!
Sper sa iti fie de folos sfatul meu.big grin
si sper sa tii cont de el.nu te strofoca invatand 10 carti pentru ca vei fi dezamagita cand vei vedea ca toata lumea. si toti "prostii
" au trecut
Funda?winkingbatting eyelashes