| Violetta69 a întrebat:

Sunt clasa a9-a si m-am inscris la o clasa de intensiv engleza, iar luna viitoare voi da un test si un interviu. In ce credeti ca pot consta interviul si testul? Ce ar trebui sa mai repet? Dau funda.

3 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Interviul consta de obicei intr-un dialog cu un profesorul si un test scris despre timpurile verbale pe care trebuie neaparat sa le sti.

| Violetta69 explică (pentru Ritsuko):

Ce crezi ca ma poate intreba?

| Ritsuko a răspuns (pentru Violetta69):

Pai sunt destul de importante si nu sunt chiar asa de grele.Tu hotarasti ce faci, oricum poti sa repeti 2-3 timpuri si gata, nu o sa va bage in cine stie ce prostii.