| AIPS a întrebat:

Dintr-o melodie se poate negativ printr-un program special?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

A doua melodie o descarci de aici (negativ)
http://www.music-clips.net/GoSong/IxY_2SJxKig/mp3/

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa scoti negativul dintr-o melodie cu nici un program. Negativele sunt create separat in studiouri profesionale.

| AIPS explică (pentru neluL):

Domnul de muzica ne-a zis mnie si unei colege sa cantam la un spectacol melodiile te esperare si veo veo pentru ca ne-a auzit in pauza. Si a spus sa-i aduc negativele...ce pot face? Sa nu uitam ca sunt in corul scolii si eu si ea si profu se asteapta la multe de la noistraight face.voi avea o maaare probleme...:/

| neluL a răspuns (pentru AIPS):

Cine canta melodiile astea? poate gasesc negativele gata facute in google.

| AIPS explică (pentru neluL):

Pai sa-ti povestesc...deci eu si Ale(prietena mea) ne prosteam si cantam melodiile de la Violetta adica Te esperare de Martina Stoessel si Veo Veo tot de Martina Stoessel. Si domnu ne-a auzit si...ti-am povestiti mai sus.

| neluL a răspuns (pentru AIPS):

A doua melodie o descarci de aici (negativ)
http://www.music-clips.net/GoSong/IxY_2SJxKig/mp3/