| DeNyyy a întrebat:

Dintr-o prostie mi-am suparat cea mai buna prietena... mi-am cerut scuze si ea mi-a zis ca nu e nimic... dar nu stiu ma preseaza ceva pe suflet. ma simt super prost. ce as putea sa ii zic? ceva mai frumos. ca sa vada ca mie chiar imi pare rau.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Deny!kiss
Vorbeste cu ea pe mess si spune-i exact ce simti tu happyEexact ce ne-ai spus si nouawinking Ceva de genu '' Vreau sa iti spun ceva sad Stiu ca mi-am cerut scuze de la tine si iti multumesc mult ca m-ai iertat dar totusi nu ma simt bine.Imi sta ceva pe cap. Vreau sa stii ca regret foarte mult ca m-am purtat asa cu tine si iti promit ca nu se va mai repeta!'' love struck
Mult succes!love struck Si deacum sa nu mai fi asa suparacioasa!kiss

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ti-ai cerut scuze de fata cu ea sau pe mess/la telefon?raised eyebrows
Daca e ultima varianta cheam-o sa vorbesti cu ea, sa ii vezi reactiile, si sa fii sincera cu ea.Sunteti prietene va veti impaca pana la urma insa ai grija si evita astfel de certuri pentru ca s-ar putea ca prea multe certuri sa duca la ruperea relatiei si ar fi pacatwinking

| Bacemi a răspuns:

Du-te la ea si spune-i sincer ce simti, vorbeste din suflet. O imbratisare face cat o mie de cuvinte.

| Malvina24 a răspuns:

Orice dar sa fie din suflet! arata-i cat de mult tii la prietenia voastra

| dragutza a răspuns:

Pai iti vine chiar o zii in ajutor! ziua indragostitilor! ai putea sa petreceti impreuna aceasta zi, sa va plimbati prin parc prin mall ai putea sa-i faci o inimioara cadou(de plus bineinteles, la ce te gandeai.rolling on the floor...) ai putea sa scrii si un bilet prin care sa-i spui ce simti, cat de rau iti pare si acest bilet il dai ei cccand va despartiti adica atunci cand fiecare se intoarce acasa!

sper sa te fii ajutat! happy

| Zâmbărici a răspuns:

Spune-i ce ai pe suflet.
Mereu trebuie sa faci asta nu trebuie sa tii in tine.
Chiar daca la mine e opusullaughing.
bye

| DeNyyy explică:

Nu mai raspundeti ca m-am impacat de mult big grin

| georgiana a răspuns:

Parerea ta sincera, ii spui ca nu a fost cu intentie si nu ai vrut sa o jignesti si speri sa treaca peste acest moment neplacut, sa va bucurati mai departe de aceasta prietenie. Distrati-va si o sa uitati cu siguranta.

| deia a răspuns:

Spune`i ce ai pe suflethappy. Aminteste-i de momentele voastre petrecute impreuna si de prostiile facutelaughing, eu asa fac cand ma cert cu cea mai buna prietena a mea si ea face la fel, deci nu puteam sta suparate mai mult de 15 minhee hee.

Succes cu prietena ta:*

| madalinutza a răspuns:

Spune-i ca ai facut o prostie ca ai fost nervoasa si iti pare rau
eu cred ca va intelege
mai ales daca sunteti bff
succes:*

| Dyallex a răspuns:

Zii ca tii foarte mult la prietenia voastra.arata-i acest lucruwinking. spune-i ca tie iti pasa de ea si nu vrei sa stricati pietenia din prostie.prietenii cei mai buni se pastreaza. daca vei vedea ca chiar a uitat totul probabil ca si tu te vei simti mai bine.eu asa cred.incearcakiss

| AlecSSyA a răspuns:

Acum depinde si cat de grav este ceea ce ai facut.Eu zic sa vorbesti cu ea neaparat ca sa scapi de ceea ce "te apasa" fie pe mess, la telefon sau fata in fata.Prezinta-i problema ta spunandu-i exact ceea ce simti folosind cuvinte frumoase si duioase. Dupa ce ai facut chestia asta incearca mai tot timpul sa te apropii de ea si sa ii dovedesti ca meriti cu adevarat sa fii prietena ei.

| zuzulici a răspuns:

Depinde cu ce ai suparat-o... dek ai facut o greseala mare arata-i cat de rau iti pare vorbeste cu ea sincer si deschis.,, va intelege, daca ai facut o greseala mikutza si sunte-ti bf cred ca nu e o problema grava...va intelege si va uita. tu doar arata-i cati pare rau:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cumpara-i un cadou, si, te simti rau pentru ca tu ai fost cea care a facut marea prostie iar ea a fost cea milostiva si daca nu merge cu cadoul spune-i ceva din suflet!

| AndreeaBia a răspuns:

Fa o felicitare de mana ta prin care iti scrii opiniile.sau vb cu ea. spune-i ce ai pe suflet! prietenii buni inteleg

| razorsedge a răspuns:

Si uite ca raspunde si un baiatbig grin. Eu zic sa vorbesti cat mai mult cu ea, sa ii arati ca ti la ea si in timp lucrurile o sa se aseze. Sper ca e bine:-s

| me_8290 a răspuns:

Io zic sa ai o discutie deschisa cu ea...sa-i explici ce s-a intamplat si sa-i spui ca tii la prietenia dintre voihappy sa clarifici lucrurile:*