| valy31 a întrebat:

Dintre drogurile legale(etnobotanicele) si cele ilegale, care vi se par mai putin nocive consumate pe termen lung?

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Cele ilegale ( cocaina, heroina, marijuana.)
Deoarece ele iti aduc o dependenta maxima, iar nu mai poti scapa de ele.Cu etnobotanicele, macar le iei o data, si te'ai saturat.
O zi buna!

1 răspuns:
| Alexandra_4191 a răspuns:

Toate sunt nocive
si te sfatuiesc sa nu incerci pentru ca numai itit strici viata si colo la 40 de ani cand o sa arati ca un mos de 80 de ani te dai cu capu de pereti gandindute ce prosti ai facut