| IHateU a întrebat:

Diriga a zis sa ne facem reclama pentru cei care vor sa fie sefii clasei ...si eu chiar vreauuu ...cum pot fac.inteleg,sa fiu prietenoasa, sociabila, dar peste 3 zile facem alegerea, si ca sa ma tina minte m-am gandit sa le zic cve mai. nu stiu, sa ma aleaga, sa le las bilet in banca? cum sa fac? Sunt clasaa a V-a si nu vreau sa ziceti ceva de genu minte-l ca te culci ca el dupalaughingnu asa@!

Răspuns Câştigător
| gabymortal a răspuns:

Spunele (nu doar spune-le ci si practica) ca vei schimba ceva in clasa (ceva ce nu l-e place lor in clasa voastra), trebuie sa ii asculti pe toti si sa iti faci cam o idee despre ce vor ei.

4 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu te prefaci. dca isi vor da seama ca meriti atc te vor alegewinkingwinking

| alecsyo a răspuns:

Poi ai putea incepe prin a le arata ca meriti sa fi sefa clasei happy succes

| HubbaaBubbaaa a răspuns:

Fii tu' insati
Bfft

| mihaela1989 a răspuns:

Spunele ca o sa face schimbari in clasa si o sa te aleaga...big grinbig grinbig grinbig grin