| Geanny a întrebat:

Doamnee, m-am cam ingrasat dar la butica, dupa ce mananc se face foarte mare si nu mai suport, fac exerciti dar degeaba...help me! i s-a mai intamplat cuiva pana acum? e normal sa creasca dupa masa? vreau pareri de la patiti si ceva pentru stimularea muschilor abdominali, dar daca se poate altceva de cat clasicele abdomeneee.multumesc

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

E normal sa te umfli un pic dupa mese,insa daca a ta e tot timpu asa, inseamna ca esti balonata, nu e nimic grav.trebuie doar sa faci abdomene la 2 ore dupa mese, bea 2 L apa (plata) pe zi, mananca iaurt, sau ia suplimente cu probiotice.bafta