| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Doare cand te epilezi la salon cu ceara rece?

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Da.Eu stiam ca la salon fac cu ceara calda.Mai nou a aparut ceva ca sa nu mai doara cand te epilezi.Am vazut la televizor, dar nu am vazut cum.Eu vreau sa-mi cumpar un aparat epilator desi si cu ala doare.

| CARMENCITA a răspuns:

Da.Eu stiam ca la salon te face cu ceara calda.Mai nou a aparut o metoda sa nu mai doara epilarea cu ceara.Am vazut la televizor, dar nu am vazut ce.Eu vreau sa-mi cumpar un epilator, dar si cu ala doare.

| XK a răspuns:

La toate saloanele se foloseste ceara calda, si doare mai putin decat daca te faci tu acasawinking

| biancavoicu a răspuns:

Nu ie rece. decat calda.