| Abigaile a întrebat:

Dor injectiile de sfarsit de a8 adica la fete sunt 3 ( 2 in mana si una aici in vena sa vada daca suporta ) door :-s?crying

4 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Nicio injectie nu doare atat de mult. Sunt unele, nici nu mai stiu cum se cheama, pe care le faceam cand eram mic si dureau cu draci. Dar acum aveti 14-15 ani, ce Dumnezeu, doar daca esti mironosita o sa te apuci de plans.
Sau daca ai fobie de ace. Acolo e altceva. Dar aia nu se poate mima, slava Domnului happy

| Ammy93 a răspuns:

Eu nu-mi aduc aminte sa fi facut vaccin in a 8a, dar te doare numai cand te impunge. Si nu cred ca is 3 injectii...

| BRG a răspuns:

Cele cu penicilină dor, și antitetanusul.

| ighilxxl a răspuns:

Eu am 15 ani si la 13 ani mi-am facut tatuaj.gandeste-te doar la acul ala care intra si iesehee hee, sincer nu o sa te doara decat putin dupa dar cu comprese cu apa rece iti va trece.sa vezi cand dai de altele.alea chiar dorlaughingbig grin