| FlyingSparkle a întrebat:

Doresc sa ma apropii de un baiat de 13 ani pe care il plac foarte mult si vreau sa ii iau un cadou pentru onomastica lui. il cheama Ioan, iar pe mine Ioana tongue dar eu ii zic Razvan. ce i-as putea lua? o bratara sau ce altceva? dar totusi sa nu fie asa de scump pentru ca nu prea am putut economisi foarte multi bani :[

4 răspunsuri:
| MariaRawr a răspuns:

Poate ii place sa faca scheme.si sa poti sa ii cumperi Tech deck.sau bmx tot pentru scheme. sper ca am fost de ajutor

| amy_3939 a răspuns:

Depinde...vezi si tu ce il preocupa si asa iti va fi mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...mda...poti sai iei un breloc pe care sa scrie Ioan sau Razvan daca vrei sa amuzi cat de cat

| wraithdesigner a răspuns:

Nu cred ca e varsta potrivita sa faci astfel de cadouri... poti incerca doar ceva simbolic... Ii oferi dragostea ta, un pupic si vezi tu ce mai faci,