| chirobocealaura a întrebat:

Doresc sa ma integrez in noua mea clasa dar nu reusesc, un sfat?

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Incearca sa fii mai sociabila, sa vb cu toti colegii tai, sa nu fi timida, sa vezi care este ca tine si sa incerci sa vb cu el/ea

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii buna, sociabila si amabila cu toti colegii. Nu uita insa ca, cu cat vei avea rezultate mai bune la scoala, cu atat mai mult colegii vor avea nevoie de tine!

| JessUnicorn a răspuns:

Evită fetele care sunt fiţoase, rele, superficiale. Încearcă să vorbeşti cu cele mai drăguţe şi pe vibe-ul tau (stilul tău) fete. Începe să le spui ceva despre teme, despre ore, despre profesori... Şi eu sunt o persoană timidă, şi mi-a fost greu să mă integrez in noua mea clasă anul acesta.