| Bloggeras a întrebat:

Doresc si eu un nume de blog. Pentru ca-mi place foarte mult sa scriu, m-am decis sa-mi deschid un blog. Hop pregatirile, scris pe o foaie ce o sa fac si prostii de genul, idei sa nu fiu in pana de idei cand voi scrie si apoi cand sa creez blogul, problema mare. Ce titlu pun? Am incercat cateva titluri aiurea, dar nu sunau bine sau erau prea lungi. Asa ca, va rog, da-ti-mi niste idei.

Răspuns Câştigător
| Dana3333 a răspuns:

"Un alt inceput"...sau "Eu sunt eu" "Doar eu cu mine"

2 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Daca vrei un sistem cu peste 250 de template-uri pentru blog, incearca www.ucoz.ro. E in romana, ai hosting gratuit, spatiu, trafic nelimitat, subdomeniu gen nume.ucoz.ro, etc.

| Bloggeras explică:

Imi raspunde si mie cineva, va rog? Deja astept de 3 zile si inca nu mi-au venit idei!