| Biencutika1488 a întrebat:

Buna tuturorkiss. ce ati alege intre o fata destul de frumoasa. desteapta. nu bogata dar nici saraca. cu sanii potriviti. si o fata cam curva. destul de frumoasa si cu sanii mari? Va pup si astept rasunsuri si desigur voi da si fundita.

1 răspuns:
| Andreeaiosif a răspuns:

Cand zici curva la ce te referi? la faptul ca se culca cu multi baieti sau doar ca umbla cu ei? In opinia mea, daca as fii baiat, as alege-o pe cea frumoasa si desteapta big grin ai ce discuta cu o asemenea fata si cred ca asta e un lucru foarte important.:*