| David_Vaduva_1998 a întrebat:

Draga jurnalule!

1.68 inaltime 18 anii 92 kg

Kg 91.7 manacat 500 kcalori 1 multa apa first day of diet!

Kg 90.1 mancat 600 kcalori 0.72 litri de apa second day!

Kg 89.5 mancat 554 kcalori 0.5 litri apa a 3 zi de dietawinking!

Kg 89.1 mancat 350 kcalori 0.7 litri apa putin durere de cap a 4 zi happy!

Kg 88-4 mancat 300 kcalori 0.8 litri apa fara dureri de cap sau alte probleme a 5 zi de dietawinking

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce faci tu este infometare si cum incetezi dieta, pui la loc dublu cantitate.
Nu asa se face o dieta, nu te infometa, ca-i cumplit si inutil.

| David_Vaduva_1998 explică (pentru Violleta2022):

Da presupun ca mananc prea putin dar nu ma simt rau e a 6 zi si chiar ma simt mai bine ca acum o saptamana poate e gresit sa mananci un nr mic de kcalori dar eu nu prea fac sport cred ca compenseaza