| Oon3Fly a întrebat:

Draga TPU am o problema aseara am visat ca m-am vazut cu fostul meu iubit, si ma saruta, vorbea frumos ma lua de mana si din vorba in vorba am facut dragoste straight face ce poate semnifica asta?

Răspuns Câştigător
| FastAndRelaxed a răspuns:

Visele sunt de fapt ganduri din subconstient deci cam asta ai gandit tu dar poate avea si o semnificatie poate va veti impaca

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Daca visezi ca faci dragoste cu fostul(a) iubit(a) nu inseamna ca nu il (o) iubesti pe actualul si nici ca ai fi indragostit de cel din trecut. Visul tau iti spune, mai degraba, ca este bine sa te relaxezi, sa iti rezervi timp pentru tine si sa faci ce iti place.

| VampireBlood a răspuns:

Visul este un fenomen psihologic inconştient care se produce în timpul somnului.Visul este un gând anule al creierului cvasi-adormit.Acesta are un puternic efect asupra ideilor sau comportamentului nostru.

Ca idee: nu semnifică nimic.

| Essencest11 a răspuns:

Dor...