| cridumi a întrebat:

Aseara am visat-o pe prietena mea, ca un amic o tot tinea de mana si ii vorbea la ureche...dar intr-un final tot la mine s-a intors ...asta ce poate insemna?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca ti-e frica sa nu fii inselat,asta inseamna!
Gandurile tale intense din timpul zilei,sunt stocate in subconstient si le vezi noaptea pe post de vise,e modul in care subconstientul se descarca,ca sa nu se supraincarce.
Fii mai relaxat,mai degajat si cauta sa fii mai sigur pe tine,altfel nelinistea din tine se va manifesta si-n timpul zilei si risti intr-adevar sa faci rau relatiei tale!
Comunica, exprima-te si intareste in timpul zilei relatia pe care poate ca ti-e teama c-o pierzi, in asa fel incat noaptea sa iti prelungesti starea de bine general, visand frumos, nu sa simti ghera geloziei in suflet si sa fii de nerecunoscut a doua zi!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Că ai avut un vis frumos.

| irina20 a răspuns:

Ca nu esti asa sigur pe ea, ca iti e tema de esecul relatie, de a fi tradat, neiubit...Fi mai calm si mai sigur pe tine, pe voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca trebuie sa te trezesti din visat si sa termini cu atata nesiguranta si temeri. Daca mandra ta vrea sa te insele o poate face si cu tine de mana. Ca sa nu patesti asa ceva niciodata trebuie sa te asiguri ca ea e fericita alaturi de tine. Daca da orice temere este inutila. Poti face asta doar discutand cu ea, si muncind la bunastarea relatiei.
Spor.