| anonim_4396 a întrebat:

Draga TPU, problema mea este urmatoarea:Imi place de o persoana dar persoana aceea m-a iubit doar 2 zile si dupa aia nu mai! Mie mi-a placut de el de la gradinita! Dar mi se pare ca ii place de alta fata, am incercat tot felul de lucruri (sa ma plimb cu el, etc.).Si sa nu credeti ca ma dau batuta!

Răspuns Câştigător
| Măcheamăy a răspuns:

Parerea mea thinking Daca te-a iubit doar 2 zile ori nu te-a iubit deloc, ori te iubeste in continuare si are anumite motive pentru care iti ascunde. Incearca sa stai o perioada departe de el sa vezi daca iti simte lipsa, da-i un moment de "respiro". Apoi incearca sa vorbesti cu el si sa clarificati lucrurile, fii sincera spune-i ce simti. Incercarea moarte n-are! Baftaaaaa :* Fundaaa? big grin

3 răspunsuri:
| qIrinna a răspuns:

Daca tu chiar il iubesti incearca si prin alte moduri. puteti sa iesiti si intr-un club. Dar sa nu te dai batuta Mult Succes!

| Butterflybeautiful a răspuns:

Băieți ăștia mă inervează cum dracu le place de o fată doar 2 zile și după aia le place de alta!

| summerparadise a răspuns:

"m-a iubit doar 2 zile si dupa aia numai" serios? cum poti iubi pe cineva atat doar? Poate vrea doar sa profite de tine, nu te culca pe o ureche!