| anonim_4396 a întrebat:

Draga TPU, um pot sa uit un baiat? nu stiu daca si el ma mai place sau nu...dar eu vreau sa nu ma mai gandesc la el...stiu ca totul vine de la sine si timpul va schiba totul.dar as vrea niste idei

Răspuns Câştigător
| MarinaLeteaDeLaRossaLaMiries a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa.l intrebi daca te mai place, altfel nu o sa ai cum sa stii ce sa fac thinking dar daca vrei sa uiti de el spune-i sa nu te mai caute, ca nu vrei sa mai vorbesti cu el si daca te intreaba "de ce" tu spune-i ca "ar trebui sa stii motivul" happy sper ca te-am ajutat smug