| lili24 a întrebat:

Dragi prieteni, ce parere aveti despre situl meu,(clickaici.com) Astept parerile voastre chiar daca ma criticati nu ma supar. Pup you all.

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu mi-as spune parerea despre fizicul tau day dreaming

| kitty_8919 a răspuns:

Mai ai ceva de lucru pe acolobig grin

| izh56 a răspuns:

Toti promovati si va afisati fitele. Chiar nu puteti trai fara ele?
In ziua de azi cu cat esti mai fitos cu atat creste "valoarea" ta.
Traim intr-o tara in care toti ne credem buricul pamantului.
NU ESTE BINE

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

E cam nasol...mai lucreaza la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fundul cam mik

| horror78 a răspuns:

Draga prietena, nu te critica nimeni, ca doar esti copilahappyparerea mea este ca iti vei dezvolta simtul artistic pana la 25 de ani, si vei face minuni, fara fitehappy

| horror78 a răspuns:

Hahalaughingcred ca cine s-a aruncat la mine cu stupid e pentru ca i-am deranjat fiteletongueparerea mea ramane aceeasi, fitele nu sunt de tine lili24winkingdar fa totusi o scoala catre grafica si n-o sa regreti