| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Dragii mei.Am o intrebare! Am 18 ani si vreau sa fiu voluntar.De exemplu sa foografiez caini sau pisici si sa ma plimb la oameni sa intreb daca vor sa ii doneze sau sa am grija de ei, visez intr-o buna zi sa am propriul adapost pentru animale. le iubesc foarte mult. ce ziceti ce ar trebui sa faC? Vreau sa merg la intruniri de exemplu cand este o expozitie a animalelor? cum as putea face asa ceva? aveti vreo idee? sa ma ajutati? fundahappy:Xtongue:*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca gandesti asa esti sigura ca preferi sa ramai cu animalele si sa nu ai parte de un sot si copii? Nu e greu sa stii, prinzi animale nevoiase de pe strada care umbla din colt in colt si le cresti, dar grija ca prea multe la un loc put si nu stiu daca ai sta dupa fiecare sa le aduni excrementele si sa le faci baie.

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru mgtow):

Mai bine le-as aduna excrementele da decat sa fie calcate de masini de imputiti

1 răspuns: