| IonutSiAtat92 a întrebat:

Dragii mei.Am o singura intrebare.Ce parere aveti despre acest Alexandru Cumpanasu?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unul care calca pe cadavre ca sa ajunga cat mai sus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un jurnalist, nu retin cine, l a caracterizat perfect.
"Cumpanasu, primul vierme care a iesit din cadavrul Alexandrei... "
caracterizarea e aproape perfecta, poate doar ca asa adauga... un "vierme imputit"

| IonutSiAtat92 explică (pentru suntserios):

Sa luam bine aminte.Nimanui nu-i pasa de problemele noastre decat de ciolan...atat.

| suntserios a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Asa si?
Poate ajunge la ciolan si altfel... nu ca un gunoi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E cam prea nervos și agitat pentru un viitor președinte.

| LoveSleep a răspuns:

Cum era gluma aia? Singurul lucru gasit in casa lui Dinca a fost candidatura la presedintie a lui Cumpanasu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-l votez
cel mai bun motiv: a predat la o facultate fara ca el sa fi absolvit una