| Izabella265 a întrebat:

Dragii,prieteniii! Vreau sa va intreb ceva! Nu inteleg pe unii oamenii care nu ma cunosc,nu m-au vazut niciodata in realitate, nu au avut nici-o tagenta cu mine. imi trimit cerere de prietenie pe facebook din alte orase.Nu inteleg cum de adauga persoane necunoscute pe un site de socializare.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma discutiilor dintr-un strain necunoscut poate deveni o cunostinta agreabila un prieten de nadejde sau cine stie, chiar ceva mai mult.

| neutrino a răspuns:

Asa este cool, unii cred ca devin mai importanti daca isi fac sute de prieteni virtuali.

| T0T a răspuns:

Se numesc strangers. Mie mi se par simpatici.

| Ioana300 a răspuns:

Este ceva normal, este un site pe care iti poti face prieteni, bineinteles ca trebuie sa ai grija e cine adaugi in lista si ce fel de lucruri vorbiti dar nu este nimic anormal in asta

| ConstantinEdi a răspuns:

Sa se laude ca au prieteni multi pe fb si eu o faceam odata...