| BoLix a întrebat:

Salut, am si eu o problema. "Cunosc"o fata doar din vedere, am vazut ca s-a cam uita dupa mine prin scoala si m-am bandit sa ii trimit cerere de prietenie. Ea a acceptat cererea. Dar problema este ca vreau sa o cunosc mai bine si sa vb cu ea. Nu am vb niciodata cu ea. Sunt timid. Un sfat?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acuma urmeaza sa-i trimiti cererea sa-ti fie iubita.

| Roxana9601 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti, ca doar esti baiat si vorbeste cu ea, incepe, daca tot esti timid cu lucruri banale si o sa vezi daca puteti sa aveti vreo legatura.